Skuadra e Kosovës përforcohet me basketbollistin nga SHBA

Basketboll

Skuadra e Kosovës përforcohet me basketbollistin nga SHBA

Më: 7 maj 2021 Në ora: 19:50
Skuadra e Kosovës përforcohet me basketbollistin nga SHBA

Skuadra e Kosovës përforcohet me basketbollistin nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Klubi Basketbollistik New Basket ka zyrtarizuar transferin e ri, i cilin vjen nga SHBA-të.

Klubi nga Liga e Parë ka prezantuar ardhjen e re, Jamesio Rhine, 23 vjeçar, që luan në pozitat katër dhe pesë.

Amerikani është i gjatë 203 cm dhe padyshim se do të jetë ndihmesë e madhe për sezonin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat