Lekndreaj la Prishtinën për Pejën 

Basketboll

Lekndreaj la Prishtinën për Pejën 

Nga: K.G. Më: 21 korrik 2021 Në ora: 20:42
Lekndreaj la Prishtinën për Pejën 

Peja e ka ndërmend të përforcohet sa më fuqishëm për edicionin e ri, në luftë për titullin e kampionit të Kosovës dhe të Ligës Unike Kosovë – Shqipëri.

Pejanët përforcohen me basketbollistin e Sigal Prishtinës, Daniel Lekndreaj.

“Nga vendi i Shqiponjave e drejtë e në fole të Shqiponjave, vjen njëri nga lojtarët më të dalluar të Superligës për edicionin e kaluar, Daniel Lekndreaj. 

Danieli është reprezentues i Shqipërisë dhe vitin e kaluar ishte pjesë e KB Prishtina”, njofton KB Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat