KB Prizreni konfirmon pjesëmarrjen në Superligë dhe Ligë Unike

Basketboll

KB Prizreni konfirmon pjesëmarrjen në Superligë dhe Ligë Unike

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 13:36
KB Prizreni konfirmon pjesëmarrjen në Superligë dhe Ligë Unike

Klub i basketbollit Prizreni (ish Ponte Prizreni) konfirmon pjesëmarrjen në Superligën e Kosovës dhe në Ligën Unike.

“KB Prizreni sot ka konfirmuar drejtuesit e FBK-së dhe Ligës Unike që do jemi pjesëmarrës në dy kompeticione .

Javën që kaloi në një vizitë klubit ishin Drejtori i ligës Unike z. Dren Zatriqi së bashku me sekretaren e FBK-së znj. Elvira Dushku ku nga afër u interesuan për të rejat dhe ambiciet e skuadrës.

Të njejtit komplimentuan punën dhe rezultatet e klubit në vitet e fundit.

Ne sot zyrtarisht e dorëzuam pjesëmarrjen!”, njofton KB Prizreni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat