Përforcon vijën fundore të Pejës 

Basketboll

Përforcon vijën fundore të Pejës 

Nga: K. G. Më: 16 shtator 2021 Në ora: 12:31
Përforcon vijën fundore të Pejës 

Peja ka synime si gjithmonë trofetë në basketbollit e Kosovës.

Synimi i Pejës është të luftojnë edhe për trofeun e Ligës Ballkanike dhe të Ligës Unike Kosovë – Shqipëri.  

“Alan Arnett përforcon vijën fundore dhe do të bashkangjitet me ekipin shume shpejt. 

Arnett ka luajtur në elitën e basketbollit në Bullgari, Ukrainë dhe së fundi në Greqi”, njofton KB Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat