Burke te Sigal Prishtina

Basketboll

Burke te Sigal Prishtina

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 18:45
Burke te Sigal Prishtina

Fituesi i Kupës së Kosovës, Sigal Prishtina, përforcohet me basketbollistin amerikan, Dachon Burke.

Burke luan në pozitën e fundorit dhe ka qenë pjesë e kolegjit Orange në New Jersey.

Ky përforcim është i rëndësishëm për bardhekaltrit, për të luftuar për trofe në Kosovë dhe të janë sa më të fortë për garat e Ligës Ballkanike.

“Dachon Burke është lojtari më i ri i klubit Sigal Prishtina”, njofton Sigal Prishtina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat