Sigal Prishtina ndeshet me Rahovecin

Basketboll

Sigal Prishtina ndeshet me Rahovecin

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 11:51
Sigal Prishtina ndeshet me Rahovecin

Sot (e shtunë) vazhdon java e pestë në Superligën e Kosovës në basketboll.

Sot në progoram për t'u zhvilluar është vetëm një ndeshje, ajo mes Sigal Prishtinës dhe Rahovecit.

Bardhekaltrit kanë dy fitore dhe dy humbje në këtë edicion, kurse ''Vreshtarët'' kanë një fitore dhe tri humbje.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Rahovecit do zhvillohet në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve.

Kjo përballje nis në ora 19:00.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat