Thaçi grumbullon basketbollistët - Bota Sot
Thaçi grumbullon basketbollistët

Basketboll

Thaçi grumbullon basketbollistët

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 11:24
Muhamed Thaçi

Kombëtarja U-16 e Kosovës në konkurrencën e meshkujve, e udhëhequr nga kryetrajneri Muhamed Thaçi do të zhvilloj stërvitje ditën e premte, të shtunë dhe të diel në palestrën e sportit të kolegjit "ISP" në lagjen "Marigona Residence" në Prishtinë.

Kosova U-16 do të garoj në Kampionatin Evropian U16, Divizioni B që do të mbahet prej 9 deri më 18 gusht në Sarajevë të Bosnje e Hercegovinës.

Grupi D: Ukraina, Bosnja e Hercegovina, Republika Çeke, Zvicra, Kosova, Bjellorusia.

Lista e Kosova U16:

1. Albin Berisha

2. Bledar Thaqi

3. Blend Mehana

4. Shpat Mustafa

5. Drinor Gashi

6. Nart Jashari

7. Don Polloshka

8. Dion Sheqiri

9. Enis Morina

10. Fisnik Kraki

11. Drilon Shala

12. Diellor Maksuti

13. Dorian Deqani

14. Donat Rexhepi

15. Ari Karaxhiu

16. Arber Rushiti

17. Arban Bllaca

18. Leonit Morina

19. Hajriz Hazeri

20. Ardit Rashiti

21. Milan Jovanovic

22. Shpat Syla

23. Genis Mati

24. Endrit Haxhijakupi

25. Idon Pallushi

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera