Erolld Belegu reagon pas vdekjes së Gazmend Sinanit - Bota Sot
Erolld Belegu reagon pas vdekjes së Gazmend Sinanit

Basketboll

Erolld Belegu reagon pas vdekjes së Gazmend Sinanit

Më: 23 qershor 2018 Në ora: 09:09
Gazmend Sinani

Ish-kreu i Federatës së Basketbollit të Kosovës, Erolld Belegu, ka reaguar pas vdekjes tragjike të basketbollistit kosovar, Gazmend Sinani.

Sinani u nda nga jeta në orët e hershme të mëngjesit të së shtunës në një aksident rrugor në Gjakovë, ku të lënduar kanë mbetur edhe lojtarë dhe pjesëtarë të tjerë të përfaqësueses së Kosovës.

“Ah bre Gazi! Ngushellime familjes Sinani!”, ka shkruar Belegu në postimin e tij në Facebook, duke ia bashkëngjitur edhe njoftimin e federatës për vdekjen e Sinanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera