Gazmend Sinani varroset sot në ora 18:00 - Bota Sot
Gazmend Sinani varroset sot në ora 18:00

Basketboll

Gazmend Sinani varroset sot në ora 18:00

Më: 23 qershor 2018 Në ora: 13:02
Gazmend Sinani

Gazmend Sinani do të varroset sot në ora 18:00 në varrezat e qytetit në Prishtinë.

Federata e Basketbollit të Kosovës ka bërë të ditur se kur dhe ku do të bëhet varrimi i Sinanit përmes një njoftimi në faqen e tyre zyrtare.

Përfaqësuesi i Kosovës në basketboll humbi jetën në orët e hershme të mëngjesit të sotëm pas një aksidenti rrugor.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera