Blerim Krasniqi: ‘Bota sot’është lidere me vite - Bota Sot
Blerim Krasniqi: ‘Bota sot’është lidere me vite

Basketboll

Blerim Krasniqi: ‘Bota sot’është lidere me vite

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2018 Në ora: 12:40
Blerim Krasniqi: ‘Bota sot’, me vite të tëra është lidere

Trajneri i mirënjohur i basketbollit, Blerim Krasniqi, tha se ‘Bota sot’ është lidere.

“Po është një gazetë e cila me vite të tëra është lidere dhe atë me plotë meritë. Me informata e lajme, me tirazh të madh dhe tema shumë interesante.

Posaçërisht jeni lider ne redaksinë e sportit ku gjithë jeni të parët dhe iu përgëzoi”, tha Krasniqi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera