Vdes ish-lojtari i NBA pas të shtënave me policinë - Bota Sot
Vdes ish-lojtari i NBA pas të shtënave me policinë

Basketboll

Vdes ish-lojtari i NBA pas të shtënave me policinë

Më: 8 korrik 2018 Në ora: 07:28
Tyler Honeycutt

Basketbollisti, Tyler Honeycutt, ka vdekur pas shkëmbimit të zjarrit me policinë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan BBC.

Por, policia në Los Angeles ka njoftuar për një vdekje të një personi, duke shkruar se “është vetëqëlluar”, duke gjuajtur me armë dhe nuk është plagosur nga ndonjë polic.

Mediat më pas raportuan se bëhet fjalë për ish-lojtarin e Sacramento Kings, që tani ishte në kontratë me Moscoë BC Khimki.

Ekipi i tij ka konfirmuar vdekjen në Tëitter, pasi janë njoftuar nga agjenti i lojtarit.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera