LeBron kontribuon me 28 pikë në fitoren e Lakers - Bota Sot
LeBron kontribuon me 28 pikë në fitoren e Lakers

Basketboll

LeBron kontribuon me 28 pikë në fitoren e Lakers

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 09:47
LeBron

LA Laker ka shënuar fitore në përballjen me Portland Trail Blazers, me rezultatin 110:114.

“Mbreti” James ishte më i miri në anën e skuadrës nga Los Angeles.

LeBron kontribuoi me 28 pikë dhe shtoi 7 asistime për skuadrën e tij, në fazën ofanzive.

Gjithashtu James shtoi edhe pesë kërcime dhe dy topa të vjedhur, sa  i përket fazës defanzive.

Ishte një seri prej 16:0 në çerekun e tretë të takimit që bëri të mundur fitoren për LA Lakers.

Për Portland, më të dalluarit ishin Damian Lillard dhe C.J. McCollum me nga 30 pikë secili.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera