Disa skuadra përforcohen - Bota Sot
Disa skuadra përforcohen

Basketboll

Disa skuadra përforcohen

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 10:51
Ilustrim

Klubi i basketbollit Prishtina e Re ka paraqitur për regjistrim lojtarin ndërkombëtar Kayden Anderson nga SHBA.

Lojtari lartpërmendur mund të regjistrohet në FBK dhe të paraqitet për KB Prishtina e Re pas plotësimit të kritereve në bazë të Rregullores mbi regjistrimin e lojtarëve në FBK. KB Penza (meshkujt)  ka paraqitur për regjistrim lojtarin ndërkombëtar Richards Xavier Shamal nga SHBA.

KB Bashkimi ka paraqitur për regjistrim lojtarin ndërkombëtar Steven Haney nga SHBA.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...