Lëndim “horror” – e godet kundërshtarin, por thyen këmbën e tij - Bota Sot
Lëndim “horror” – e godet kundërshtarin, por thyen këmbën e tij

Boksi

Lëndim “horror” – e godet kundërshtarin, por thyen këmbën e tij

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 21:12

Boukichou ka pësuar lëndim të tmerrshëm në evenimentin “Cage Warriors 101”

Luftëtari i MMA, Sofiane Boukichou, ka thyer këmbën e djathtë të shtunën mbrëma në evenimentin “Cage Warriors 101”.

Francezi pësoi lëndim të tmerrshëm pasi e goditi kundërshtarin, Tom Asinall.

Gjithçka ndodhi që në rundin e parë dhe natyrisht, nuk kishte se si të vazhdojë lufta.

Aspinall ka bllokuar goditjen duke thyer këmbën e Boukichous.

Nëse ngritët volumi në maksimum, mund të dëgjoni zhurmën që bën kocka kur thyhet kur Boukichou e godet Asinallin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat