Çmenduri/ 3500$ bileta për të parë Joshua vs Miller - Bota Sot
Çmenduri/ 3500$ bileta për të parë Joshua vs Miller

Boksi

Çmenduri/ 3500$ bileta për të parë Joshua vs Miller

Më: 18 shkurt 2019 Në ora: 21:57
Anthony Joshua dhe Jarrell Miller

Nga dita e martë do të dalin në shitja biletat për të shikuar meqin ndërmjet Anthony Joshua dhe Jarrell Miller.

Dueli do të zhvillohet më 1 qershor në Madison Square Garden. Zyrtarisht çmimet e biletave variojnë nga 120$ deri në 2500$.

Image

Por në tregun e zi qysh tani ka filluar shitja e biletave që arrinë deri në 3500$, përmes uebfaqes së njohur Viagogo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...