Kështu ushtron Haxhi Krasniqi, befason me deklaratë - Bota Sot
Kështu ushtron Haxhi Krasniqi, befason me deklaratë

Boksi

Kështu ushtron Haxhi Krasniqi, befason me deklaratë

Nga: K. Goca Më: 28 shkurt 2019 Në ora: 18:43
Haxhi Krasniqi

Boksieri më i mirë shqiptar në boksin profesionist, Haxhi Krasniqi, befason me një postim dhe një video, duke treguar se si ushtron dhe ka idenë e re për t’i mundur kundërshtarët në ring.

“Ky trajneri im gjithmonë ka ide të reja për me i mundu sportistët sa me tepër”, shkruan Krasniqi i cili përgatitet maksimalisht për betejat e reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat