E pabesueshme se si duket Aziz Salihu me bashkëshorte  - Bota Sot
E pabesueshme se si duket Aziz Salihu me bashkëshorte 

Boksi

E pabesueshme se si duket Aziz Salihu me bashkëshorte 

Nga: Kemajl Goca Më: 8 mars 2019 Në ora: 17:01
E pabesueshme se si duket Aziz Salihu me bashkëshorte 

Aziz Salihu, ish boksieri i mirënjohur dhe fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Anxhelos, është fortë i përkushtuar për familjen e tij.

Image

Ai është i vëmendshëm për bashkëshorten dhe fëmijë e tij. Si gjithmonë sportistët e mëdhenj që përkujdesen për festat e veçanta edhe ‘Zizi’ për bashkëshorten kur janë festat siç ishte sot 8 marsi.

Salihu befason për të mirë dhe me një pamje fantastike, në ambient të ngrohtë, kremton me gruan e tij 8 marsin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...