Spektakël boksi - Bota Sot
Spektakël boksi

Boksi

Spektakël boksi

Më: 12 mars 2019 Në ora: 14:27
Berat Nimani

Vetëm edhe 18 ditë nga evenimenti i madh i boksit profesionist që do të zhvillohet më 30.03.2019 në Hovelhov të Gjermanisë “Box-Gala” që organizohet nga menaxhementi NB PROMOTION që promotor është Berat Nimani. Në këtë spektakël luftën kryesore do ta ketë boksieri shqiptar Besar Nimani i cili do ndeshet me finlandezin, Teemu Tuominen, kurse interesante është se në ring do të ngjiten edhe gjashtë shqiptar tjerë: Arian Gashi, Arber Dodaj, Altin Zogaj, Arben Shemallari, Kamber Maloku dhe Adrian Raatz.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...