Mehmet Bogujevci i shqetësuar për Aziz Salihun! - Bota Sot
Mehmet Bogujevci i shqetësuar për Aziz Salihun!

Boksi

Mehmet Bogujevci i shqetësuar për Aziz Salihun!

Nga: Kemajl Goca Më: 23 mars 2019 Në ora: 12:43
Mehmet Bogujevci

Aziz Salihu dhe Mehmet Bogujevci janë dy emra të mëdhenj të boksit, i pari është fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 dhe, i dyti është nënkampion i botës në vitin 1978.
Bogujevci tha se është paksa i shqetësuar për Salihun, se kohët e fundit nuk e sheh edhe shumë aktiv ‘Zizin’ nëpër media. 

Image

Aziz Salihu

Është fakt interesant se Salihu është prej ish boksierëve që më së shumti del në media, ndërsa Bogujevci rrallë e për mall. 
Andaj, kjo po e shqetëson Bogujevcin se çka po ngjan me kolegun dhe mikun e tij Salihun, që nuk po del më shpesh se zakonisht në media!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...