Mehmet Bogujevci i shqetësuar për Aziz Salihun!

Boksi

Mehmet Bogujevci i shqetësuar për Aziz Salihun!

Nga: Kemajl Goca Më: 23 mars 2019 Në ora: 12:43
Mehmet Bogujevci

Aziz Salihu dhe Mehmet Bogujevci janë dy emra të mëdhenj të boksit, i pari është fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 dhe, i dyti është nënkampion i botës në vitin 1978.
Bogujevci tha se është paksa i shqetësuar për Salihun, se kohët e fundit nuk e sheh edhe shumë aktiv ‘Zizin’ nëpër media. 

Image

Aziz Salihu

Është fakt interesant se Salihu është prej ish boksierëve që më së shumti del në media, ndërsa Bogujevci rrallë e për mall. 
Andaj, kjo po e shqetëson Bogujevcin se çka po ngjan me kolegun dhe mikun e tij Salihun, që nuk po del më shpesh se zakonisht në media!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat