Muharrem Gjocaj: Labinoti bëri një meç të shkëlqyer - Bota Sot
Muharrem Gjocaj: Labinoti bëri një meç të shkëlqyer

Boksi

Muharrem Gjocaj: Labinoti bëri një meç të shkëlqyer

Nga: K. G. Më: 24 mars 2019 Në ora: 12:46
Muharrem Gjocaj: Labinoti bëri një meç të shkëlqyer

Ish boksieri i mirënjohur Muharrem Gjocaj thur lavde për boksierin Labinot Xhoxhajn, i cili shënoi fitore të madhe në boksin profesionist. “Edhe kësaj radhe përjetuam një kënaqësi të madhe, ku Labinoti na bëri krenar dhe bëri një meç të shkëlqyer, duke e përmbyllur mbrëmjen me fitore TKO në raundin e 3.

Labinoti edhe tani si në meçet tjera tregoj një përkushtim dhe një përgatitje tejet të madhe së bashku me trajnerin e tij Ramadan Millakun, bënë një përgatitje të jashtëzakonshme që po tregojnë suksese të njëpasnjëshme.

Jemi krenar për punën dhe përkushtimin e Labinoti,t ku edhe Burim Hasaj si promotor dha maksimumin që çdoherë të organizohen meçet e Labinotit në një nivel të lart organizativ. Labinoti radhiti fitoren e 11 me radhë. Do të vazhdojmë të punojmë edhe më shumë që Labinoti të arrin në majet e suksesit sepse talenti vullneti dhe përkushtimi i tij çdoherë po tregon vetëm suksese”, shkruan Gjocaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat