Dita më e veçantë për Aziz Salihun, ja çfarë statusi fiton - Bota Sot
Dita më e veçantë për Aziz Salihun, ja çfarë statusi fiton

Boksi

Dita më e veçantë për Aziz Salihun, ja çfarë statusi fiton

Nga: Kemajl Goca Më: 1 maj 2019 Në ora: 13:10
Avdyl Cakolli me Aziz Salihun

Ish boksieri i mirënjohur Aziz Salihu sot ka një ditë të veçantë, një ditë që e po kremton datëlindjen e tij. Fituesi i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 sot kremton 65 vjetorin e lindjes.

Ai ka fituar edhe një status të ri, pensionist! Salihu nuk ndihet i kënaqur sot, sepse sipas tij nuk e ka uruar për datëlindje as kryeministri, as presidenti as kryetari i Kuvendit e as ministri. Salihu me shoqëri kremton datëlindjen dhe po ndihet sikur në ditët më të mira.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...