Shikoni momentin kur vëllai i Haxhi Krasniqit rrëzon kundërshtarin dy herë dhe fiton meçin - Bota Sot
Shikoni momentin kur vëllai i Haxhi Krasniqit rrëzon kundërshtarin dy herë dhe fiton meçin

Boksi

Shikoni momentin kur vëllai i Haxhi Krasniqit rrëzon kundërshtarin dy herë dhe fiton meçin

Më: 4 maj 2019 Në ora: 22:42
Pamje nga dueli

Vëllai i boksierit të njohur shqiptar, Haxhi Krasniqi, Qëndrimi ka regjistruar fitoren e tretë në katër meçe si boksier profesionist.

Në duelin e zhvilluar kundër boksierit nga Gjeorgjia, Mindia Nozadze, Krasniqi fitoi qysh në rundin e dytë, duke e rrëzuar dy herë kundërshtarin brenda pak sekondave

Krasniqi, 20-vjeçar, është ndër boksierët më premtues për të ardhmen, derisa humbjen e vetme atij ia ka shkaktuar Anando Agovic.

Përndryshe, Qëndrimi ka regjistruar tri fitore brenda gjashtë muajve.

Shikoni pamjet e mëposhtme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...