Anthony Joshua dhuron biletë falas kush e qëllon këtë pyetje - Bota Sot
Anthony Joshua dhuron biletë falas kush e qëllon këtë pyetje

Boksi

Anthony Joshua dhuron biletë falas kush e qëllon këtë pyetje

Më: 14 maj 2019 Në ora: 17:28
Anthony Joshua

Anthony Joshua do të ndeshet me Andy Ruiz Jr me 1 qershor në “Madison Square Garden” të Nju Jorkut për të mbrojtur tre titujt e Botës që i posedon.

Boksieri britanik ka zhvilluar një lojë dhe kushdo që e qëllon do të ketë një biletë falas për ndeshjen pasardhëse.

Përmes një postimi në Facebook, Joshua ka pyetur se në cilin rund do ta mposht Ruizin dhe fituesit që e ka qëlluar në koment do të zgjidhet “random”.

Fatlumi do të ketë udhëtimin, hotelin dhe biletën të siguruar për ndeshjen pasardhëse që do të caktohet pasi që Joshua ta kryej punën me Ruiz. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...