Boksieri nga Ferizaji që fitoi tri herë betejën me kancerin - Bota Sot
Boksieri nga Ferizaji që fitoi tri herë betejën me kancerin

Boksi

Boksieri nga Ferizaji që fitoi tri herë betejën me kancerin

Nga: A.M. Më: 15 maj 2019 Në ora: 15:33
Florim Xhabiri

Boksieri nga Ferizaji, Florim Xhabiri ka fituar tri herë betejën me kancerin.

Ai asnjëherë nuk është ndalur gjatë kësaj kohë duke e motivuar vetën dhe duke u marrë me pasionin e tij me boks.

Ai përmes një postimi në Facebook,  ka falënderuar doktoreshën Fatmire Ramegjiku dhe ka thënë se gjatë këtyre dy viteve e kanë luftuar sëmundje pa humbur shpresën.

Postimi i plotë:

Para dy vite fillova betejen vendosem te dy te luftojm pa e humbur shpresen .Faliminderit për gjithçka Dr Fatmire Ramegjiku,Onkologe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...