Do të boksojë me djalin e Arkanit, ja çfarë dhurate merr boksieri shqiptar nga Haradinaj - Bota Sot
Do të boksojë me djalin e Arkanit, ja çfarë dhurate merr boksieri shqiptar nga Haradinaj

Boksi

Do të boksojë me djalin e Arkanit, ja çfarë dhurate merr boksieri shqiptar nga Haradinaj

Nga: A.M. Më: 31 maj 2019 Në ora: 10:33
Ramush Haradinaj, Petrit Mazrekaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar më boksierin Petrit Mazrekaj, i cili në fund të muajit gusht do të ndeshët me Velko Razhnjatoviq, djali i kriminelit serb, Arkan.

Haradinaj në një postimi në Facebook, i ka uruar suksese në meçin e radhës, si dhe i ka dhuruar atij flamurin kombëtar.

Postimi i plotë:

Prita sot boksierin Petrit Mazrekaj, të cilit i urova shumë sukses në meçin e radhës.

Petriti ka shpirt sportisti por si shqiptar e ka edhe një motiv shtesë në përballjen e tij. Për motivim si dhe evokim se cila ishte rruga jonë deri në liri, ia dhurova atij flamurin kombëtar!

Me fat!

RH

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...