Boksieri Mazrekaj: Do ta shkatërroj djalin e Arkanit dhe Cecës në ring - Bota Sot
Boksieri Mazrekaj: Do ta shkatërroj djalin e Arkanit dhe Cecës në ring

Boksi

Boksieri Mazrekaj: Do ta shkatërroj djalin e Arkanit dhe Cecës në ring

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 23:42

Petrit Mazrekaj, boksier profesionist, me 17 meçe të luajtura, (asnjë humbje, 13 prej tyre të përfunduara me nokaut) sonte ka qene i pranishëm n’Kosovë Show.

I biri i kriminelit serb, tash i vdekur, Zhelkjo Razhnatoviq, i njohur si Arkan, dhe i këngëtares serbe, Ceca Razhnatoviq, gjithashtu boksier profesionist, i ka kërkuar duel djaloshit nga Kosova, që jeton në Austri.

Petriti ka pranuar të boksojë kundër serbit, dhe meçi do të zhvillohet në gusht të këtij viti.

Ai u shpreh që do ta shkatërrojë të birin e Arkanit në ring.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat