Djali i Arkanit kërcënon rëndë shqiptarin e Kosovës, ia përmend Mrvalin 

Boksi

Djali i Arkanit kërcënon rëndë shqiptarin e Kosovës, ia përmend Mrvalin 

Nga: Kemajl Goca Më: 13 qershor 2019 Në ora: 15:38
Djali i Arkanit kërcënon rëndë shqiptarin e Kosovës, ia përmend Mrvalin 

Velko Razhnjatoviq, djali i kriminelit Arkan (Zhelko), i duket vetja se është boksier i madh dhe po shet mend aq shumë, saqë mendon se çdo boksier mund ta mposht! 
Ai vazhdon të trumbetojë, sipas tij do ta mposht edhe shqiptarin e Kosovës, Petrit Mazrekaj.  
Ai kërcënon rëndë, dhe e ka një porosi edhe për shqiptarin, duke thënë mes të tjerash për “Kuririn” serb: “Le te vjen kush don të rrahet, le të bënë kërkesë dhe e mbarojmë si me Mrvalin dhe 6 të tjerë me herët”. Velko mendon se mund ta rrah edhe Mazrekajn sikurse kroatin Mrval para një kohe. Meçi parashikohet të zhvillohet në fund të muajit gusht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat