Fury - Schwarz: Mësoni kohën kur fillon meçi dhe mënyrën për ta ndjekur LIVE - Bota Sot
Fury - Schwarz: Mësoni kohën kur fillon meçi dhe mënyrën për ta ndjekur LIVE

Boksi

Fury - Schwarz: Mësoni kohën kur fillon meçi dhe mënyrën për ta ndjekur LIVE

Më: 14 qershor 2019 Në ora: 22:51
Tyson Fury do të zbres sonte në ring, për përballjen me Tom Schwarz.

Gjiganti i peshave të rënda në boks, Tyson Fury, do të zbres sonte në ring, për përballjen me Tom Schwarz.

Kjo do të jetë ndeshja e parë e britanikut që nga barazimi kundër Deontay Wilder, kur kontestonte titullin e WBC.

Ky do të jetë një test i rëndësishëm për Fury, para një revanshi të mundshëm me amerikanin Wilder.

Ndeshja mes Tyson ‘Gypsy King’ Fury dhe Tom Schwarz pritet të fillojë rreth orës 04:30 – 05:00 (sipas kohës sonë), raportojnë mediet britanike.

Ndeshjen mund ta shikoni LIVE duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...