Haxhi Krasniqi: I përgëzoj dhe ju uroj edhe shumë e shumë vite gazetës ‘Bota sot’ - Bota Sot
Haxhi Krasniqi: I përgëzoj dhe ju uroj edhe shumë e shumë vite gazetës ‘Bota sot’

Boksi

Haxhi Krasniqi: I përgëzoj dhe ju uroj edhe shumë e shumë vite gazetës ‘Bota sot’

Nga: K. Goca Më: 26 qershor 2019 Në ora: 10:42
Haxhi Krasniqi: I përgëzoj dhe ju uroj edhe shumë e shumë vite gazetës ‘Bota sot’

Gazeta kombëtare “Bota sot” është një dritare e fuqishme e informimit profesional, vlerësojnë yjet e sportit shqiptar.

Emrat e mëdhenj të sportit urojnë 24 vjetorin e gazetës “Bota sot”, çmojnë lartë punën e saj si në kohën e paraluftës dhe të pasluftës, gazetë që ka dhënë shumë dhe po jep në afirmimin e vlerave të mirëfillta sportive.

Boksieri më i mirë shqiptar, Haxhi Krasniqi, uron 24 vjetorin e gazetës “Bota sot”. “I përgëzoj dhe ju uroj edhe shumë e shumë vite gazetës që është prej të parave dhe me plot punë dhe sakrificë.

Kemi shumë respekt dhe jam mirënjohës shumë sepse gjithë hapat e karrierës time me ka përcjellur dhe gjithmonë ju japin shqiptarëve material shumë të mirë të karrierës time”, thotë Haxhi Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat