Haxhi Krasniqi me një lajm të madh - Bota Sot
Haxhi Krasniqi me një lajm të madh

Boksi

Haxhi Krasniqi me një lajm të madh

Nga: Kemajl Goca Më: 4 korrik 2019 Në ora: 15:44
Haxhi Krasniqi me një lajm të madh

Boksieri i mirënjohur Haxhi Krasniqi konfirmon një lajm të madh.

“Me 1 Tetor të vitit 2019 do te hapi palestrën time të parë të boksit, e cila nuk do të jetë e hapur vetëm për mua por edhe për të gjithë juve, sepse ne, Robin Krasniqi (Boxing Gym), do të mund t’i stërvitemi të gjithë dashamirët e sportit dhe posaçërisht të boksit”, shkruan mes të tjera Krasniqi.

Ky është një lajm i madh nga Haxhi Krasniqi, që padyshim gëzon edhe dashamirët e sportit jo vetëm të boksit.

Palestra gjendet në parkun industrial “Gewerbegebiet B2” në qytetin Gersthofen (afër qytetit Augsburg).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...