Djali i këngëtares më popullore në Serbi provokon shqiptarin e Kosovës - Bota Sot
Djali i këngëtares më popullore në Serbi provokon shqiptarin e Kosovës

Boksi

Djali i këngëtares më popullore në Serbi provokon shqiptarin e Kosovës

Nga: Kemajl Goca Më: 6 korrik 2019 Në ora: 14:49
Velko Razhnjatoviq

Ceca dhe Ceca ka një djalë boksier në Serbi dhe po shet mend gjithnjë e më shumë, duke pretenduar se është i forti! 
Ceca është këngëtarja më popullore në Serbi por më e urryera në shtetet e Ballkanit. Ajo është gruaja e të ndjerit Zhelko

Razhnjatoviq-Arkan. Është gruaja e kriminelit Arkan, por që djali i saj është boksier! 

Velko Razhnjatoviq nuk ka as një ide dhe as që guxon të propozojë meç jashtë Beogradit apo Serbisë ndaj boksierit me zemër luani nga Kosova, Petrit Mazrekaj.

Ai si gjithnjë provokon me at stilin e tij që të lë përshtypje të një frikacakut të pafund! 

“Ai duhet të vijë në Serbi e të boksojmë, është jo reale që njeriu 10 kg më i lehtë se unë të bisedoj për duel, pa marr parasysh të gjitha, kisha patur dëshirë të vijë gjer ne duel dhe ai duel të jetë në Serbi”, ka thënë mes të tjera Velko. 

Ai ka thënë se deklaratat e Mazrekajt janë më shumë si marketing! Meçi është paraparë për 31 gusht!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat