Boksieri shqiptar e tmerron kundërshtarin me këtë veprim brutal gjatë matjeve - Bota Sot
Boksieri shqiptar e tmerron kundërshtarin me këtë veprim brutal gjatë matjeve

Boksi

Boksieri shqiptar e tmerron kundërshtarin me këtë veprim brutal gjatë matjeve

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 20:35

Në pasditën e sotme u kryen edhe matjet zyrtare për meçin ndërmjet boksierit shqiptar Florian Marku dhe anglezit Tommy Broadbent.

Florian Marku peshoi 66 kilogramë ndërsa Tommy Broadbent 66.2 kg. Marku e frikësoi atë gjatë matjeve. Dueli do të zhvillohet nesër mbrëma në Angli në sallën O2 Arena.

Se a do të jetë në gjendje ta qojë rekordin e tij të fitoreve në 4 apo Broadbent do ta befasojë Markun gjithçka do të zbulohet nesër mbrëma.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...