Ky është reagimi i Oezdemir, pasi e nokautoi Ilir Latifin - Bota Sot
Ky është reagimi i Oezdemir, pasi e nokautoi Ilir Latifin

Boksi

Ky është reagimi i Oezdemir, pasi e nokautoi Ilir Latifin

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 14:17
Ky është reagimi i Oezdemir, pasi e nokautoi Ilir Latifin

Volkan Oezdemir ka arritur të triumfojë në duelin ndaj Ilir Latifit.Ndeshja e kategorisë së lehtë në MMA i takoi turkut me pasaportë zvicerane, pasi në raundin e dytë e nokautoi shqiptarin me nënshtetësi suedeze, Ilir Latifi.olkan ishte në formë të jashtëzakonshme pasi dominoi ndaj Latifit nga fillimi deri në nokautim.

Por pas përfundimit të meçit, Volkan ka treguar gjithë respektin e tij për shqiptarin Latifi.“I gjithë respekti im shkon për Ilir Latifin. E gjitha ishte vetëm biznes.

E bëra punën time, fitorja tani është këtu, vazhdojmë tek tjetra”, ka shkruar Volkan në profilin e tij në Instagram.

Kujtojmë që Ozdemir dhe Latifi janë miq shumë të mirë dhe këtë luftë nuk e dëshiruan asnjëri, por puna është punë dhe është dashur të ndeshen mes vete.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...