Lata la pushimin për federatë, kjo është arsyeja - Bota Sot
Lata la pushimin për federatë, kjo është arsyeja

Boksi

Lata la pushimin për federatë, kjo është arsyeja

Nga: K. G. Më: 29 gusht 2019 Në ora: 16:04
Lata la pushimin për federatë!

Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli, siç merret vesh ndërpret pushimin në Bullgari, për shkak të sfidave që e presin gjatë këtyre ditëve.

Demolli la pushimin për punët të federatës, sepse këto javë e presin edhe disa aktivitete në garat ndërkombëtare.

Gjyqtari ndërkombëtar kthehet me një shpejtësi në zyre dhe bën planin konkret se si të veprojë gjatë këtyre ditëve, për faktin se e presin një mijë muaj punë.

Demolli shumë shpejt pritet t’i bëjë të ditur aktivitetet!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat