Kjo vajzë në krah të Aziz Salihut, sot merret me një profesion interesant  - Bota Sot
Kjo vajzë në krah të Aziz Salihut, sot merret me një profesion interesant 

Boksi

Kjo vajzë në krah të Aziz Salihut, sot merret me një profesion interesant 

Nga: K. Goca Më: 26 shtator 2019 Në ora: 12:20
Kjo vajzë në krah të Aziz Salihut, sot merret me një profesion interesant 

Legjenda e boksit Aziz Salihu, fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984, është shumë i kujdesshëm për familjen e tij.

Image

Ai çdo gazmend familjar së bashku e feston me ta, siç ishte rasti i fundit me ditëlindjen e vajzës së tij, Monika. 

Kjo vajzë që shihet në foto, që është në krah të Salihut, sot është këngëtare dhe po ashtu merret edhe me aktivitetet organizative të ndonjë kampi të futbollit.  

Salihu është krenarë që Monika është nënë dhe ka një vajzë simpatike, Melodinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat