Çartet keq Tyson Fury, për pak sa nuk i bën ‘blozhë’ gjithë sigurimin e sallës - Bota Sot
Çartet keq Tyson Fury, për pak sa nuk i bën ‘blozhë’ gjithë sigurimin e sallës

Boksi

Çartet keq Tyson Fury, për pak sa nuk i bën ‘blozhë’ gjithë sigurimin e sallës

Më: 5 tetor 2019 Në ora: 17:56
Tyson Fury

Bokseri anglez, Tyson Fury u desht të ndahej nga sigurimi i shumtë në numër që gjendeshin në sallën e stërmbushur të Wrestlingut.

Ish kampioni i kategorisë së rëndë i cili është duke pritur për rimeçin e shumëpritur me Deontay Wilder, ka bërë që të shpërndahen thashethemet se ai mund të dalë në wrestling profesional.

Fury ishte ulur përballë ringut në një ndeshje të Smackdownit në Staples Centre të Los Angelesit.

Por, Gipsy king ishte më shumë sesa një spektator gjatë ndeshjes me 8 persona.

Ai e gjeti veten shumë shpejt në mes të aksionit për shkak se ekipi i Heavy Machinery, The Miz dhe Strowman u ndeshën me Randy Orton Bobby Roode, Aj Styles dhe Dolph Ziggler.

Pasi Stroëman u ‘turr’ drejt kundërshtarit të tij jashtë ringut, Fury shpërtheu dhe mori vëmendjen e mbrëmjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat