Vendi ku u vra sot kampioni i shumëfishtë - Bota Sot
Vendi ku u vra sot kampioni i shumëfishtë

Boksi

Vendi ku u vra sot kampioni i shumëfishtë

Nga: K. G. Më: 22 tetor 2019 Në ora: 17:35
Vendi ku u vra kampioni i shumëfishtë

Bota sportive sot është tronditur nga vrasja e 33-vjeçarit, kick-boksierit boshnjak Xhemail Mahmiç. 

Image

Mediat boshnjake kanë paraqitur edhe fotografitë, ku shihet vendi se ku u vra sportisti. 

Vendi është në Zenicë. 

Xhemaili ka qenë kampion i shumëfishtë i Bosnjës dhe Hercegovinës, Ballkanit dhe të Evropës. 
Policia është në kërkim të vrasësit,  ku janë disa pistat e dyshimit se si ndodhi atentati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat