Joshua ‘i shfryer’ para revanshit me Ruiz, duket se ka rënë shumë në peshë - Bota Sot
Joshua ‘i shfryer’ para revanshit me Ruiz, duket se ka rënë shumë në peshë

Boksi

Joshua ‘i shfryer’ para revanshit me Ruiz, duket se ka rënë shumë në peshë

Më: 8 nëntor 2019 Në ora: 00:01
Anthony Joshua

Anthony Joshua po kryen përgatitje maksimale para revanshit me Andy Ruiz Jr.

AJ është stërvitur vazhdimisht me përkushtim të plotë para revanshit të madh, dhe duket sikur tashmë ka rënë në peshë dhe duket më i ‘shfryer’ nga muskujt.

Britaniku humbte tre titujt e tij në duelin kundër meksikanit, duke i munguar shpejtësia dhe duket se aty ka qenë fokusi i AJ.

Për ndeshjen që luhet më 7 dhjetor, Joshua ka rënë në masë, duke tentuar të përfitojë kështu në shpejtësi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat