Ja kur do të zhvillohet meçi i radhës i Joshuas - Bota Sot
Ja kur do të zhvillohet meçi i radhës i Joshuas

Boksi

Ja kur do të zhvillohet meçi i radhës i Joshuas

Më: 16 janar 2020 Në ora: 17:38
Ja kur do të zhvillohet meçi i radhës i Joshuas

Vjen një super lajm për adhuruesit e boksit, veçanërisht për ata të Pulevit dhe Joshuas.

Është vet boksieri Kubrat Pulevi i cili përmes një postimi në Facebook e ka konfirmuar se do të luftojë kundër Anthony Joshuas në Stamboll.

Do të jetë muaji mars kur do ti shohim të dy boksierët në ring.Por rivali i tij, Joshua dëshiron të kthehet në Londër për luftën e tij të radhës.

Pulevi, i njohur si “The Cobra”, ka një rekord mbresëlënës 28-1 në karrierën e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat