I humb një milion euro, ky është shkaku - Bota Sot
I humb një milion euro, ky është shkaku

Boksi

I humb një milion euro, ky është shkaku

Më: 19 janar 2020 Në ora: 13:41
I humb një milion euro, ky është shkaku

Multi-miliarderi amerikan, Dan Blizerian ka humbur afër një milion dollarë amerikan, pasi kishte vënë bast për fitoren e bashkëkombësit të tij amerikan, Donald Cerrone.]

Blizerian i cili njihet për pasurinë e tij dhe jetën luksoze, njihet edhe si një lojtar i mirë me letra (poker).

Pak para meçit, ai postoi një video duke i numëruar paratë që do t’i vendoste për fitoren e Cerrones.

Megjithatë, kështu nuk mendoi edhe irlandezi McGregor pasi për 40 bëri që Blizerian t’i humbas një milion dollarë. Por, humbja e një milionë dollarëve duket se nuk i la përshtypje fare amerikanit, pasi në rrjetin social Twitter ai bëri një postim qesharak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat