Lajmërohet selektori i Kosovës që u fut në karantinë në Prishtinë pas kthimit nga Londra

Boksi

Lajmërohet selektori i Kosovës që u fut në karantinë në Prishtinë pas kthimit nga Londra

Nga: K. Goca Më: 22 mars 2020 Në ora: 15:09
Lajmërohet selektori i Kosovës që u fut në karantinë në Prishtinë pas kthimit nga Londra

Lajmërohet selektori i Kosovës që u fut në karantinë në Prishtinë pas kthimit nga Londra.

Selektori i kombëtares së Kosovës në boks (femrat), Besim Brahimi, lajmërohet nga karantina që gjendet në konviktin e studentëve në Prishtinë.  

Ai tha se janë shumë mirë dhe po e mbajnë edhe distancën mes vete.

“Distancën po e mbajmë mirë. 

Tash veç po presim me na lëshu me ik prej shpije e me hi edhe në shtëpi në karantinë”, shkruan Brahimi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat