Payton i drejtohet Federatës së Boksit të Kosovës

Boksi

Payton i drejtohet Federatës së Boksit të Kosovës

Nga: K. G. Më: 26 mars 2020 Në ora: 15:54
Payton i drejtohet Federatës së Boksit të Kosovës

Jodie Payton, përgjegjës i garave evropiane kualifikuese për Lojërat Olimpike, që u mbajtën në Londër, i drejtohet me disa fjalë Federatës së Boksit të Kosovës.

“I nderuari Demolli. Unë besoj se ka disa komunikime zyrtare që dalin nga të gjitha ekipet direkt nga IOC në lidhje me këtë në ditët e ardhshme që do të këshillojnë hapat e ardhshëm.

Shpresoj se ekipi juaj të gjithë u rikthyen në shtëpi dhe shpresoj se do të punojmë përsëri me ju të gjithë në ngjarjet e ardhshme”, shkruan Payton.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat