E rëndë, gjendet e djegur në banesë gruaja e ish-boksierit shqiptar - Bota Sot
E rëndë, gjendet e djegur në banesë gruaja e ish-boksierit shqiptar

Boksi

E rëndë, gjendet e djegur në banesë gruaja e ish-boksierit shqiptar

Më: 27 maj 2020 Në ora: 13:51
E rëndë, gjendet e djegur në banesë gruaja e ish-boksierit shqiptar

E rëndë, gjendet e djegur në banesë gruaja e ish-boksierit shqiptar.

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Mamurras, ku një 69-vjeçare është gjetur e djegur në banesën e saj, ku jetonte e vetme.

“BalkanWeb” raporton se viktima, Gjelina Hoti, është bashkëshortja e ish-boksierit Pal Hoti dhe dyshohet se ka rënë në kontakt me energjisë dhe më pas është djegur.

Kanë qenë fqinjët e saj, ata që kanë lajmëruar policinë, pasi prej disa ditësh nuk e kishin parë 69-vjeçaren jashtë banesës. Pasi kanë shpërthyer derën zjarrfikësit, e moshuara është gjetur e shkrumbuar brenda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat