Ja kush e abuzoi seksualisht emrin e madh të sportit - Bota Sot
Ja kush e abuzoi seksualisht emrin e madh të sportit

Boksi

Ja kush e abuzoi seksualisht emrin e madh të sportit

Nga: K. G. Më: 31 maj 2020 Në ora: 19:24
Tyson

Disa nga emrat të mëdhenj të sportit kanë pasur periudha të vështira në jetën e tyre.

Emri i madh i sportit botëror, ish boksieri Mike Tyson, ka zbuluar për gazetarin e ESPN, se si ai ishte dhunuar.

“Unë isha djalë. Ai ishte një burrë i moshuar. 

Ai më rrihte dhe më abuzoi seksualisht”, ka tronditur kësisoj me një deklaratë mes të tjerash Tyson.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat