McGregor paralajmëron pensionimin e tij nga MMA - Bota Sot
McGregor paralajmëron pensionimin e tij nga MMA

Boksi

McGregor paralajmëron pensionimin e tij nga MMA

Më: 7 qershor 2020 Në ora: 09:29
McGregor

Conor McGregor ka paralajmëruar pensionimin e tij nga MMA.

Iralndezi e bëri të ditur një gjë të tillë, menjëherë pasi Amnda Nunes mposhti Felicia Spencer për të ruajtur titullin e saj në UFC 250 në Las Vegas.

McGregor postoi një fotografi të tij dhe të nënës së tij duke festuar një nga fitoret e titujve botëror ndërsa njoftoi se ai po varte dorezat.

“Hej djema unë kamë vendosur të tërhiqem nga luftimet”

“Faleminderit të gjithëve për kujtimet e mahnitshme”Çfarë udhëtimi ka qenë”, ka shkruari ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat