Biseduan për fillimin e stërvitjeve  - Bota Sot
Biseduan për fillimin e stërvitjeve 

Boksi

Biseduan për fillimin e stërvitjeve 

Nga: K. G. Më: 11 qershor 2020 Në ora: 16:32
Biseduan për fillimin e stërvitjeve 

Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli,  ka pritur drejtuesit e KBO Trepça nga Mitrovica.

“Mysafirë në FBOXK sot kisha kryetarin Fatmir Franca dhe trajnerin Nimon Feka të KBO Trepça 89 dhe trajnerin Mehmet Haxhanin e KBO "Diakonie Kosova" nga Mitrovica. 

Biseduam për fillimin e stërvitjeve dhe fillimin e garave dhe gjithnjë duke ju përmbajtur këshillave të dalura nga OBSH, MSH, IKSHPK, KOK dhe u dakorduam për shumë gjëra për avancimin e boksit në përgjithësi”, ka thënë Demolli.

Boksi kanë filluar stërvitjet dhe rrjedhin mjaft mirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat