Tajson, spektakël në plazh - Bota Sot
Tajson, spektakël në plazh

Boksi

Tajson, spektakël në plazh

Më: 3 korrik 2020 Në ora: 14:10
Tajson, spektakël në plazh

Ish kampioni i peshave të rënda në boks, Majk Tajson, ka dhuruar spektakël në plazhin e Los Anxhelosit.

Ai e rrotullonte një kafaz gjigant të hekurit sikur të ishte një lodër, një gjë që u vërejtë nga gjithë plazhi , por edhe nga mediat amerikane.

Legjenda e boksit duket në formë pefekte dhe shumë shpejtë pritet që të rikthehet në ring.

Tajsoni, tashmë 54 vjeçar,  ende nuk ka arritur ndonjë marrëveshje për ndeshje. Por, sipas shumë spekullimeve ndeshja e parë pas rikthimit do të jetë kundër rivalit të vjetër, Ivander Holifilld.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat