Zëdhënësi i FBOXK-së i shkruan Kalivopullit - Bota Sot
Zëdhënësi i FBOXK-së i shkruan Kalivopullit

Boksi

Zëdhënësi i FBOXK-së i shkruan Kalivopullit

Nga: K. G. Më: 4 korrik 2020 Në ora: 15:50
Zëdhënësi i FBOXK-së i shkruan Kalivopullit

Zëdhënësi i Federatës së Boksit të Kosovës, Latif Demolli,  uron Florend Kalivopulli që fitoi mandatin e dytë si president i Federatës së Boksit të Shqipërisë.

“Urime president Florend Kalivopulli mandatin e dytë si President i Federatës së Boksit të Shqipërisë.

Besojmë se gjatë mandatit tuaj si President kemi pasur bashkëpunim të mirë dhe kemi zhvilluar përgatitje të përbashkëta, ku gjithmonë kanë qenë të suksesshme. 

Besojmë që edhe në të ardhmen kjo traditë të vazhdoj”, shkruan Demolli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat