Tragjedi, përleshje, dy femra, ja si bie burri në tokë e vdes - Bota Sot
Tragjedi, përleshje, dy femra, ja si bie burri në tokë e vdes

Boksi

Tragjedi, përleshje, dy femra, ja si bie burri në tokë e vdes

Nga: K. Goca Më: 29 korrik 2020 Në ora: 17:30
Tragjedi, përleshje,  dy femra, ja si bie burri në tokë e vdes

E çuditshme! Një rast i rëndë raportohet se ka ndodhur në Rusi.

Ish boksieri vret njeriun me vetëm një goditje.

Ish-boksieri rus Mikhail Starcev, sipas mediave lokale, akuzohet për vrasjen e 40-vjeçarit Pavel Rohlov pas një përleshje gjatë një nate.

Starcev me një goditje nga pas e hodhi në tokë Rohlovin, i cili ra pa vetëdije në beton dhe vdiq.

Gjithçka ndodhi në parkingun e një klubi nate në Barnaul.

Dy herë kampionia botërore e kikboksit, Lilija Vorogushina ishte në shoqërinë e Starcev.

“Njeriu që humbi jetën është babai i tre fëmijëve”, ka shkruar “Russia Today".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @sveta_roh on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat