Aziz Salihu me stil të ri - Bota Sot
Aziz Salihu me stil të ri

Boksi

Aziz Salihu me stil të ri

Nga: Kemajl Goca Më: 1 gusht 2020 Në ora: 13:20
Aziz Salihu me stil të ri

Sportisti i Shekullit, Aziz Salihu, paksa me stil të ri! 

Jo si zakonisht me farmerka të gjata! 

Ai ka dal me pantolla të shkurtër, me një kapelë dhe është përkrah legjendave të boksit, Xhevdet Pecit e Naser Bajramit, si dhe gjyqtarit ndërkombëtar Latif Demolli. 

Salihu e Peci kuvendojnë për shumçka, sidomos kujtojnë kohërat e arta. Një takim në kryeqytet dhe me shumë folën për të ardhmen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat